در حال نمایش 6 نتیجه

SFP

CN1300R 10/25Gb Dual Port CNA

موجود در انبار

کد محصول: Q0F09A
وزن 0.68 کیلوگرم
ابعاد 24 × 15.5 × 4.2 سانتیمتر
پارت نامبر HP

Q0F09A

نام ماژول

CN1300R

Form Factor

Plug-in card-low profile

تعداد پورت ها

Dual

نوع پورت

10Gb Ethernet x 2

Port Speed

10/25GbE

نوع اسلات PCI

PCI Express 3.0×8

Connectivity Technology

Wired

Data Transfer Rate

10 Gbps

Protocol Supported

FCoE, Ethernet, iSCSI

سیستم عامل های سازگار

Microsoft Windows
Red Hat Linux
SUSE Linux
VMware

HPE SN1100Q 16Gb Single Port HBA

,

موجود در انبار

کد محصول: P9D93A
وزن 0.68 کیلوگرم
ابعاد 30.5 × 21.6 × 11.4 سانتیمتر
پارت نامبر HP

P9D93A

Form Factor

Plug-In Card – Low Profile

نوع درگاه (Interface)

PCI Express 3.0

نوع کانکتور

+Shortwave SFP

سرعت انتقال دیتا

14.025GB/s

تعداد پورت

Single Port

فناوری اتصال

کابل

نوع کابل

فیبر نوری

کابل های پشتیبانی شده

OM3 or OM4 shortwave, 50 micron up to 100 meters

پروتکل انتقال دیتا

4GB FC (SW) 8GB (SW) 16GB FC (SW)

سیستم عامل های پشتیبانی شده

Microsoft Windows
Red Hat® Linux®
SUSE Linux
VMware®

توان مصرفی

Single Port 9.3 Watts Max, Dual Port 14 Watts Max

پلتفرم های پشتیبانی شده

HPE ProLiant ML and DL Gen10 and Gen10 Plus servers

HPE StoreFabric CN1200E 10Gb CNA

موجود در انبار

کد محصول: E7Y06A
وزن 0.68 کیلوگرم
ابعاد 24 × 15.5 × 4.2 سانتیمتر
پارت نامبر HP

E7Y06A

نام ماژول

CN1200E

Form Factor

Plug-in card-low profile

تعداد پورت ها

Dual

نوع پورت

10Gb Ethernet x 2

Port Speed

10GbE

نوع اسلات PCI

PCI Express 3.0×8

Protocol Supported

FCoE, Ethernet, iSCSI

SN1100Q 16Gb Dual Port

,

موجود در انبار

کد محصول: P9D94A
وزن 0.68 کیلوگرم
ابعاد 16.751 × 11.115 × 1.234 سانتیمتر
پارت نامبر HP

P9D94A

Form Factor

Plug-In Card – Low Profile

نوع درگاه (Interface)

PCI Express 3.0

نوع کانکتور

Shortwave SFP+

سرعت انتقال دیتا

14.025GB/s

تعداد پورت

Dual Port

فناوری اتصال

کابل

نوع کابل

فیبر نوری

کابل های پشتیبانی شده

OM3 or OM4 shortwave, 50 micron up to 100 meters

پروتکل انتقال دیتا

4GB FC (SW) 8GB (SW) 16GB FC (SW)

سیستم عامل های پشتیبانی شده

Microsoft Windows
Red Hat® Linux®
SUSE Linux
VMware®

توان مصرفی

Single Port 9.3 Watts Max, Dual Port 14 Watts Max

پلتفرم های پشتیبانی شده

HPE ProLiant ML and DL Gen10 and Gen10 Plus servers

SN1200E 16Gb Dual Port HBA

,

موجود در انبار

کد محصول: Q0L14A 
وزن 0.154 کیلوگرم
ابعاد 18.57 × 12.07 × 2.15 سانتیمتر
پارت نامبر HP

Q0L14A

Form Factor

Plug-In Card – Low Profile or Full Height Bracket

نوع درگاه (Interface)

PCI Express 3.0

نوع کانکتور

+Shortwave SFP

سرعت انتقال دیتا

16Gb/s

تعداد پورت

Dual Port

سیستم عامل های پشتیبانی شده

Microsoft Windows
Red Hat Linux
SUSE Linux
VMware

پلتفرم های پشتیبانی شده

HPE ProLiant ML and DL Gen9, Gen10 and Gen10 Plus servers

SN1200E 16Gb Single Port HBA

,

موجود در انبار

کد محصول: Q0L13A
وزن 0.128 کیلوگرم
ابعاد 18.57 × 12.07 × 2.15 سانتیمتر
پارت نامبر HP

Q0L13A

Form Factor

Plug-In Card – Low Profile or Full Height Bracket

نوع درگاه (Interface)

PCI Express 3.0

نوع کانکتور

+Shortwave SFP

سرعت انتقال دیتا

16Gbps

تعداد پورت

Single Port

سیستم عامل های پشتیبانی شده

Microsoft Windows
Red Hat Linux
SUSE Linux
VMware

پلتفرم های پشتیبانی شده

HPE ProLiant ML and DL Gen9, Gen10 and Gen10 Plus servers